fbpx
Case study Google Ads – Branża kosmetyczna
10 maja 2022

Case study Google Ads – Branża kosmetyczna

Okres działań: 1.07.2021 -> obecnie Spis treści: O firmie Branża Budżet Cele Działania Wyniki O firmie Sklep online z dermokosmetykami oferujący najwyższej jakości produkty używane na co dzień w medycynie estetycznej. Bezproblemowy dostęp do najlepszych marek w bardzo dobrych cenach.

Case study Google Ads – Pycholog
27 kwietnia 2022

Case study Google Ads – Pycholog

Okres działań: 01.12.2021 -> obecnie Spis treści: O firmie Branża Budżet Cele Działania Wyniki O firmie Psycholog w jednym z większych miast południowej Polski, zajmujący się psychoterapią par, dzieci, młodzieży i rodzin. Klient prowadzi również mediacje oraz warsztaty dla studentów.

Case study Allegro Ads – Sklep wielobranżowy
25 kwietnia 2022

Case study Allegro Ads – Sklep wielobranżowy

Okres działań: 15.03.2022 -> obecnie Spis treści: O firmie Branża Budżet Cele Działania Wyniki O firmie Wielobranżowy sklep z wszelkiego rodzaju asortymentem, który idealnie sprawdzi się na platformie Allegro. Wyszukać można tam przeróżne produkty, niekoniecznie pasujące do nazwy, branży czy rodzaju strony/sklepu internetowego.   Branża – sklep wielobranżowy Bardzo duża różnorodność asortymentu.   Budżet początkowy […]

Case study Google Ads – Sklep z suplementami

Case study Google Ads – Sklep z suplementami

Case Study – 01.10.2021 -> obecnie Spis treści: O firmie Branża Budżet Cele Działania Wyniki O firmie Sklep online z suplementami, witaminami i ziołami. Ich główna działalność to sprzedaż produktów konopnych i akcesoriów takich jak waporyzatory czy olejki CBD. Firma wyróżnia się przede wszystkim dużą ilością dobrych opinii klientów, którzy zrealizowali zakup i podzielili się […]

Case study Google Ads – Producent materacy

Case study Google Ads – Producent materacy

Okres działań: 29.04.2021 -> obecnie Spis treści: O firmie Branża Budżet Cele Działania Wyniki O firmie Polska firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą materacy oraz powiązanych z branżą akcesoriów. Materace produkowane są z największą starannością i z materiałów wysokiej jakości, dbając przy tym o środowisko i ekologię. 

Formularz kontaktowy